Buluşma Noktamız Çok Net. İstaka Net…

İstaka Net…
Türk insanı tarih boyunca okey oyununu severek oynayıp keyif almıştır.Yıllardır kahvehanelerde, çay bahçelerinde, evlerde oynanan okey günümüzde de popüler olma özelliğini korumaktadır.Ancak o da artık bugünkü teknolojide yerini almış internet ortamlarının vazgeçilmezi olmuştur.
Sayıları her geçen gün mantar gibi artan okey sitelerinin birçoğu zaman içerisinde tutunamayıp kapanırken bazıları da aranılan özelliklere sahip olamamışlardır.Bu noktada İstaka Net sanalın parlayan yıldızı olarak karşımıza çıkmaktadır.Her geçen gün daha iyiye ve güzele ulaşma yolunda adım adım ilerleyen İstaka  Net  kullanıcılarının sesine her daim kulak vermiştir.
İnternette okey oynamak isteyen biri neden İstaka Neti tercih ederse doğru seçim yapmış olur birazda bundan bahsedelim.Öncelikle İstaka Netin vizyonu kullanıcılarına kaliteli ve güvenli bir platformda oyun oynama imkanı sunmaktır.İstaka Net seviyeden asla taviz vermez. Burada kurulan samimi ve salam dostlukların bazıları reeldede devam edip uzun vadeli yaşanmaktadır.
İstaka Net her geçen gün kendini yenileme ve ilerleme yolundadır.Kısa bir süre önce uygulamaya başlayan okey turnuvamız buna en güzel örnektir. Turnuvamız o kadar tutuldu ve beğenildi ki bunu belli  zaman aralığı dilimlerine yayarak geleneksel hale getirmeye karar verdik.Başka hiçbir okey sitesinde bulamayacağınız bu turnuvaya katılarak acemimi usta mı yada ne kadar şanslı olduğunuzu test etme imkanına sahipsiniz.Görevli arkadaşlarımız tarafından bildirilen tarihlerde yapılan kayıtlarla önceden eşleşmeler yapılır ve turnuva gecesi eleme usulüyle bir üst tura çıkılarak finale gelinir.1. 2.ve 3. Olan arkadaşlarımızın ödülleri anında verilir.Burda öyle güzel yürekler vardır ki,bizimde şahit olduğumuz bir olayda arkadaşımız derece aldığında kazandığı hediye kontörü kendisi almamış ihtiyacı olan bir öğrenciye hediye etmiştir. İstakay ı İstaka yapan ona değer katan onun içindeki bu duyarlı yüreklerdir.
İstakayı anlatırken burada yayın yapan radyosundan ve birbirinden güzel parçalar yayınlayan değerli yayıncılarından bahsetmezsek gerçekten onlara haksızlık etmiş oluruz. Müzik ruhun gıdasıdır. İşini severek yapan yayıncılarımız bu sözü ispatlarcasına ruhunuzu dinlendirir. Siz keyifle oyununuzu oynarken  istek parçanız radyonuzda yayınlanır. Ama lütfen egoist davranıp sadece kendinize armağan etmeyin, ne demişler hayat paylaşınca güzel…
Evet arkadaşlar tüm hizmetleri ücretsiz olan sitemize sizleride bu güzellikleri paylaşmaya davet ediyoruz. Unutmayın buluşma noktamız çok net. İstaka Net