ıstaka okey

üye-olmadan-okey-oyna-300x150

ıstaka okey Oynamanin En dogru Adresindesiniz.

Bedava canlı okey oyna

Selam dostlar…
Sanalın vazgeçilmez adresi ıstaka okeye  hoşgeldiniz…
İnsanoğlu yüzyıllardır fiziksel sporların yanında zihinsel sporlarada ihtiyaç duymuş ve hayatında bu aktivitelere yer vermiştir. Okey oyunu bunların içerisinde en eğlenceli olanlarından birtanesidir.
Okeyin ilk olarak 13. Yüzyılda çinliler tarafından oynanan domino oyunu olduğu sanılmaktadır. Daha sonra Acemler taşları üzerine koyacakları bir tahta parçası kullanarak okeyin temelini attılar. 17. Yüzyıl ortalarında ise osmanlı sarayına gelen okeyin kuralları zaman içerisinde dahada geliştirilmiş ve bugünkü şeklini almıştır. 106 taştan oluşan ve oldukça basit kuralları olan bir oyundur.
Bilindiği gibi internet beraberinde birçok yeniliğide karşımıza getirmiştir. Bugün internet üzerinde en fazla oynanan oyun okeydir.
Günümüz insanı günlük hayatın koşuşturmacasında modern şehirlerin ve yoğun trafiğin üzerimizde yarattığı baskıyı hafifletebilmek için arada durup nefes almak ve dinlenmek ihtiyacı hisseder. İşte ıstaka net ailesi olarak bu ihtiyaca cevap vermek için yanınızdayız. Sitemizde isterseniz üyelikle istersenizde üyeliksiz okey oynayabilirsiniz. Istaka okey masalarında hem oyun hem sohbet hemde yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Üye olmak içinse üyelik bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Üyeliğiniz onaylandıktan sonra kullanıcı adınızla giriş yapabilirsiniz.
Istaka netin misyonu siz değerli kullanıcılarına en iyi ve en güvenilebilir hizmeti verebilmektir.Bunun için her türlü eleştiri ve önerilerinize açığız. Salon içerisindeki soru ve sorunlarınızı salon operatörlerinden destek alarak çözebilirsiniz.
Sevgili ıstakalılar dünyanın heryerinden katılan yüzlerce oyuncusuyla deneyimli yönetici kadrosuyla birbirinden değerli dj.lerimizin sizlerinde istekleri doğrultusunda keyifli müzik ziyafetiyle samimi ve sıcak sohbetlerin yaşandığı bu eşsiz mekana hepinizi bekliyoruz.
Dilerseniz dj.lerimizin aracılığı ile sevdiklerinize eşinize dostunuza en güzel parçaları hediye eder birlik ve beraberliğin zirvesini Istaka Nette yaşayabilirsiniz.
Evet dostlar doğru yerdesiniz. Sevginin arkadaşlığın ve dostluğun paylaşıldığı sanalın vazgeçilmez tek adresi Istaka okeydesiniz . Hepinize keyifli oyunlar