Istaka Okey Genel Salon

Istaka Okey Gelen Salon !!!

Türkiye’nin en kaliteli okey oyunu oynama sitesi olan istaka okey artık sizlere tam kapasite ile hizmete başladı. Genel salonda sizlerde arkadaşlarınız ile beraber güzel bir oyun oynayabilirsiniz. Gerek okey gerek tavla gerekse batak oyunu ile sizlerin karşısında hizmetine devam etmektedir. Sizlerin tercihi ile artık daha kaliteli hizmete başlayan sitemiz tüm hızı ile yeniliklerine devam etmektedir.

Istaka okey genel salon odasına girerek sizlerde yeni dostluklar arkadaşlıklar edinebilir, yerinizi güzel insanlar ile daha da eğlenceli hale getirebilirsiniz. Sitemiz artık hem mobil hem facebook üzerinden tam kapasite olarak hizmetine devam ediyor.

Site içinde aynı zamanda 101 okey de yer almaktadır. Ayrıca okey oyununu seven kullanıcılar oyun katılımlarını eşli olarak da yapabilmektedir. Eşli oyunlarda rekabetin daha üst seviyelerde yaşandığı bilinmektedir. Böylece okey, şans oyunu olmaktan çıkıp, heyecan verici oyun türlerinden biri haline gelmiştir.

Ancak okey sitelerindeki artıştan ötürü sitenin kullanım oranlarında bir miktar azalma yaşanmıştır, bu neden yüzünden istaka.net sitemiz ile birleştirilmiştir.