Istaka Okey Oyunu Oyna

Istaka Okey Donmadan Oyun


Online okey sitelerinin sorunlarından biri de yazılımlardır. Yazılımları eksik olan sitelerde donmadan veya kasma yaşanmadan oyun katılımı sağlanması mümkün değildir. Ancak Okey ıstaka okey oynamak konusunda tüm geliştirmelerini tamamlamış bir adrestir. Bu sayede oyunlar esnasında hiçbir şekilde donma sıkıntısı yaşanmamaktadır. Ayrıca oyunlarda ve site kullanımında üyeliklerinizin seviyesini artırmak da sizin elinizdedir.

Oyun katılımlarından sonra kazanılan puanlar kademeli bir şekilde seviyeyi artırmaktadır. Fakat seviye artışı VIP üyelik getirmemektedir. Kullanıcılarımız üyeliklerini VIP hale getirebilmek için yetkililerimiz ile iletişime geçmelidir. Kurulan iletişimler neticesinde siz de sorunsuz ve kaliteli okey oyun garantisi elde edebilirsiniz. Son olarak gönderilen taleplere binaen üyelerimizin yönetimde yetki alması da sağlanmaktadır.
istaka Okey Canlı Salon
Okey oynamak tekdüze olarak ilerlediğine belli zamandan sonra insanların canlarının sıkılmasına neden olmaktadır. Okey ıstaka canlı salonlarımızda can sıkıntısına karşın geliştirmiş olduğumuz sistemler, kaliteli olarak oyun katılımı elde etmenizi sağlamaktadır. Öncelikle oyun bitimlerinde alınan puanlar neticesinde her daim rekabeti hissetmeniz mümkündür.

Bunun yanı sıra üyelerimiz genel sohbet odalarında anlaşarak bir saat belirleyip her gün aynı masalarda oyun oynayabilmektedir. Oyunlar sırasında yapılan muhabbetler de sıkıntılara karşı birebirdir.

Kullanıcılarımıza sunmuş olduğumuz mobil avantajımız ise can sıkıntısı oluşturmak bir yana, üyelerimizin can sıkıntısı hissettikleri anlarda kendini göstermektedir. Böylece her an her yerde okey oynayabilmek avantajı doğmuş olmaktadır.